Naši specialisté

Vyberte si svého poradce

Náš tým tvoří jedinečné osobnosti s dlouholetou praxí v oboru. Specializujeme se na tvorbu a zhodnocení rezerv, investujeme, vzděláváme se, publikujeme a děláme práci, která nás baví.

Olomoucký kraj

Ing. Pavla Suchánková

Ing. Pavla Suchánková

Specialista pro tvorbu a zhodnocení rezerv, lektor, aktivní investor

Více než 15 let se věnuje problematice finančního práva a působí na pozici odborné lektorky na střední odborné škole. Již během studií na VŠB-TU v Ostravě se věnovala oboru investic a pracovala v kanceláři daňového poradce. Od roku 2008 je aktivní podnikatelkou v oblasti financí. Intenzivně se věnuje tvorbě a zhodnocení finančních rezerv a specializuje se zejména na investice do podílových fondů a drahých kovů.

Jihočeský, Středočeský a Praha

Ing. Karel Veselý

Ing. Karel Veselý

Specialista pro tvorbu a zhodnocení rezerv, aktivní investor

Investice jej baví, protože má rád nejen čísla, tabulky a statistiky, ale také radost v tvářích jeho klientů z rostoucích výnosů. Nad svou prací přemýšlí a dělá ji tak, jak nejlépe umí. Své zkušenosti získal na vysokých postech předních pojišťovacích zprostředkovatelů (Česká spořitelna, Kooperativa, ING, Pentia Consulting s.r.o.). Jeho motto: „Investování je hra, kterou může hrát jen ten, kdo se naučí prohrávat. Bez rizika a možnosti ztráty není velkých vítězství.“

Liberecký, Pardubický a Královéhradecký kraj

Pavel Soukup

Pavel Soukup

Specialista pro tvorbu a zhodnocení rezerv, vedoucí obchodního týmu

Kapitálovými trhy se začal zabývat ze zvědavosti v roce 2005. Postupem času se začal specializovat na Forexové trhy (obchod CFD na margin). Od roku 2012 začal aktivně vyhledávat mnohem bezpečnější produkty pro zhodnocování majetku. Pracoval ve společnosti E&S, další dlouholeté zkušenosti nasbíral díky Abivii. Váží si uznání svých klientů.

Zlínský kraj

Vlastislav Bruštík

Vlastislav Bruštík

Specialista pro tvorbu zhodnocení rezerv

K finančnímu poradenství se dostal jako klient v roce 2006. Zaujaly jej výnosy investice jeho makléře. Možnost předávat lidem informace v této oblasti jej oslovila a plně se jí začal věnovat. Svět financí je jako živý organismus, který se neustále mění, vyvíjí a vyžaduje neustálou bdělost. Proto jej tato práce baví, je pestrá a ne jednotvárná. „Potkávám nové zajímavé lidi a díky jejich zkušenostem mohu pomáhat i těm ostatním.“

Moravskoslezský kraj

Martina Adamčíková

Martina Adamčíková

Specialista pro tvorbu zhodnocení rezerv

Oblasti finančních služeb se věnuje od roku 2010. Pracovala v pojišťovacím odvětví, kde byla zaměřena na služby pro firemní klientelu a optimální nastavení služeb pro rodiny. V Abivii pomáhá lidem s efektivní tvorbou a zhodnocením rezerv čtvrtým rokem. Odbornými radami se jim snaží ukázat tu správnou cestu. Jejím oblíbeným nástrojem jsou podílové fondy. Její motto: Dělám vše pro spokojenost klienta.

Jihomoravský kraj a Vysočina

Bc. Ivo Adam

Bc. Ivo Adam

Specialista pro tvorbu zhodnocení rezerv

Specializuje se na smíšené podílové fondy, na kterých se mu líbí, že jsou vhodné jak pro začínající investory, tak pro ty pokročilé. Jsou vysoce likvidní, mají vysoký potenciál zhodnocení a investují napříč obory a po celém světě. Jeho klienti jejich diverzifikaci rizika velmi oceňují. Kdo věří raději tomu, co si lze osahat, volí investici do zlata.

Pardubický a Královéhradecký

Helena Bradáčová

Helena Bradáčová

Ve finanční sféře lidem pomáhám Od roku 1990. Starám se o jejich uspořené prostředky a pomáhám s financováním jejich snů. Hledala jsem nové produkty, které by dlouhodobě zhodnocovaly jejich peníze a přesvědčila se, že investice jsou pro mé klienty ta správná cesta. Vždy, když se nám podaří správný krok, mám velkou radost.

Moravskoslezký kraj

Pavel Kovařík

Pavel Kovařík

V Abivii jsem od ledna 2012. Po celou dobu spolupráce pomáhám lidem s finanční gramotností a tvorbou finančních rezerv tak, aby peníze, které klient vydělal, stále pracovaly a byly i nadále zhodnocovány. Pro každého klienta připravím investiční nabídku na míru, dle jeho požadavků. Ve volném čase se věnuji cyklistice, tenisu a organizaci turnajů.

A tohle místo čeká na Vás.

Možná hledáme právě Vás.

Připojte se k nám.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete CV a motivační dopis na vozak@abivia.cz nebo volejte na 777 722 737.

Management společnosti

JUDr. David Vozák

JUDr. David Vozák

Spolumajitel a jednatel společnosti Abivia, aktivní investor

Od konce studií na UK v Praze se aktivně věnuje problematice finančního práva a financí. Je častým hostem televizních a rozhlasových vysílání a aktivním publicistou. Napsal řadu odborných článků pro významná média jako Deník.cz, Hospodářské a Lidové noviny. Od dětství je aktivním trubačem a věnuje se myslivosti.

Pavel Šrámek

Pavel Šrámek

Spolumajitel a obchodní ředitel společnosti Abivia, aktivní investor

Jeho největší starostí je chod společnosti a práce obchodního týmu. Je pravou rukou konzultantů, poskytuje jim veškerou podporu při jejich startu v oblasti investování. Dohlíží na to, abychom klientům pomáhali tak, jak potřebují. Mezi jeho zájmy patří turistika, motorismus a železniční modelářství.

Mgr. Vladimíra Fojtů

Mgr. Vladimíra Fojtů

Právník a compliance

V Abivii se věnuje zejména sledování souladu poskytování investičních a dalších služeb s právními předpisy. Poskytuje právní podporu specialistům pro tvorbu a zhodnocení rezerv ve složitějších případech klientů. Sleduje a kontroluje správné poskytování investičních služeb jednotlivými poradci. Mezi její zájmy patří hudba, skládání puzzle a cestování.