Kde snadno najít význam pojmů z investičního prostředí? Nahlédněte do Investopedie

7. 10. 2016 | Investice

investopedie AbiviaSetkáváte se často s pojmy z oblasti investic, jejichž význam potřebujete vysvětlit? Připravili jsme pro vás slovník, ve kterém najdete nejen nejčastěji používané výrazy z investičního prostředí, ale také přehled významných osobností.

Investopedie vznikla v rámci snahy přiblížit lidem jednotlivé pojmy z investičního prostředí a zjednodušit jejich hledání skrze internet. Vše podstatné tak mohou najít velmi snadno a na jednom místě. Investopedie se zaměřuje jak na podílové fondy, tak obecně na finance a ekonomiku. Snažíme se denně přidávat další a další zajímavé pojmy. Aktuálně se můžeme pochlubit počtem bezmála 150.

Ing. Jitka Šimarová Abivia„Inspiruji se především pojmy, se kterými se denně setkávám při analýzách investičních nástrojů. Usiluji o to, aby byla Investopedie přínosná jak pro začínající, tak pokročilé investory. “ komentuje svou práci Ing. Jitka Šimarová, analytička společnosti Abivia.

Kromě slovníku pojmů najdete v Investopedii také nejvýznamnější osobnosti z oblasti investování. Většinou se jedná o osoby, které díky svým schopnostem a vynikajícím znalostem finančních a kapitálových trhů vydělali pomocí investic obrovské jmění. Jsou zde uvedeni i známí a velice úspěšní portfolio manažeři, kteří spravují ty nejznámější fondy světa.

Věříme, že se vám bude Investopedie líbit a stane se pro vás potřebným vzdělávacím nástrojem.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Autor:

Další články

« Zpět na seznam článků

Provádím právní analýzy investičních nástrojů a sleduji správné poskytování investičních služeb, aby byly v souladu se zákonem.

Mgr. Vladimíra Fojtů